Bekijk onze vroegboekvoordelen 2026

+5

Selecteer datum - 7 nachten 2 volwassenen

0beschikbare accommodaties

Daarom kiest u Allcamps

  • 100% gratis annuleren tot 1 februari 2026
  • Veilig boeken (Lid ANVR & SGR)
  • Slechts € 99,- aanbetalen
  • Klantwaardering 8.8/10
  • direct aan meer

  • 448

  • 1km

  • Niet overal, deels gratis

  • gas

In de Noordoost-Franse regio Grand Est, tegen de Duitse grens aan, vindt u deze oase van rust aan een lieflijke meertje in een knalgroene omgeving. Met het dorp op loopafstand en alle gewenste gezinsfaciliteiten is deze camping in de Vogezen precies de plek die u zoekt.
Zwemfaciliteiten op camping Ramstein-Plage

Het zwembad is het decor van uw dagelijkse ochtendduik en op de recreatieplas bedrijft u watersporten zoals waterfietsen en kanoën. Zwemmen kan hier eveneens veilig. Ontspan met een drankje en hapje op het strandje of het terras direct aan het water, en zie hoe uw kinderen het naar hun zin hebben tijdens deze campingvakantie.

Faciliteiten op camping Ramstein-Plage

Van pingpong tot beachvolleybal en van tennis tot petanque, deelname aan een sporttoernooi is een interactieve bron van vermaak. Kinderen ravotten in de speeltuin en duiken in het diverse aanbod aan animatie: liefst 30 tot 50 uur per week, voor alle leeftijden. Houtskoolbarbecueën is toegestaan, maar een maaltijd afhalen bij de snackbar of plaatsnemen in het restaurant is ook een optie. Er zijn quizavonden, themadiners en miniconcerten. In Baerenthal, op enkele minuten wandelen, vindt u meer horeca en winkeltjes.

Omgeving van camping Ramstein-Plage

Een campingvakantie in deze omgeving is een traktatie voor alle zintuigen. Bewonder de ruïne van Baerenthal of duik de natuur in. Spot al wandelend of fietsend lynxen of de mythische vogel auerhoen. Zuidwaarts vindt u de mooie stad Straatsburg, waar u heerlijk winkelt en architectuur bewondert. Ook in andere kleinere pittoreske plaatsen, zoals Stockach aan het Bodenmeer (half uurtje rijden), ziet u Duitse en Franse bouwstijlen op fraaie wijze versmelten. En in pretpark Didiland kunnen jonge vakantievierders helemaal los.

    Algemeen
  • Barbecue
    • gas
  • Afstand tot zee/meer
    • direct aan meer
  • Aantal plaatsen
    • 448
  • Geschikt voor
    • Kinderen (5-11 jaar)
  • Dichtstbijzijnde plaats
    • 1km
  • Receptie
    Aantal plaatsen
  • 200 - 499 plaatsen
    Afstand naar zee/meer
  • Aan een meer
    • 50m
    Zwembad
  • Buitenbad
    • In hoogseizoen geopend
  • Badmuts niet verplicht
  • Bermuda en zwemshorts niet toegestaan
    Strand
  • Soort strand
    • gras
    • zand
  • Beachvolley
    Faciliteiten
  • Wifi
    • Niet overal, deels gratis
  • Speeltuin
  • Infopunt
  • Jeu de boules
    Sport
  • Tennis
  • Multisportterrein
    • basketbal
    • voetbal
  • Tafeltennis
    Animatie
  • Animatie overdag
    • hoogseizoen
  • Animatie 's avonds
    • hoogseizoen
  • Miniclub
    • hoogseizoen
    • Leeftijd: 5-12 jaar
  • Minidisco
    • hoogseizoen
    Bar/restaurant
  • Restaurant
    • Hoogseizoen
  • Bar
    Sanitair
  • Wasmachines
  • Wasdrogers
  • Faciliteiten voor rolstoelgebruikers
  • Kindersanitair
    • babybadje
    Honden op park
  • Honden toegestaan
    • Honden van de 1e en 2e categorie zijn verboden (rashonden Tosa, Amerikaanse Staffordshireterrier. Rottweilers en kruisingen die uiterlijk hierop lijken, incl. Mastiffs ('Boerboel').
    • Huisdier meenemen alleen mogelijk indien toegestaan in accommodatie. Verplicht bijboeken als extra. Wordt deze mogelijkheid niet getoond, dan is een huisdier meenemen niet toegestaan.
    Omgeving
  • Dichtstbijzijnde supermarkt
    • 11km
    Geschikt voor
  • Kinderen (5-11 jaar)
    Aantal sterren
  • 3 Sterren

Buiten het hoogseizoen kunnen sommige faciliteiten en voorzieningen gesloten zijn

7.4
Totale reviewscore voor
Camping Ramstein Plage
Kindvriendelijkheid
7.6 / 10
Zwembad
7.1 / 10
Sportfaciliteiten
5.8 / 10
Animatie
4 / 10
Bars & restaurants
7 / 10
Omgeving
8.7 / 10
Medewerkers ter plaatse
8.7 / 10
Camping Ramstein Plage

Vakantieganger

17 08 2025
Familie (jongste kind >6 jaar)
5.7
Kunnen dingen beter
Ligging van de camping
Brood op bestelling
Voldoende sanitair en wasserette
Animatie is minimaal
Beperkt aantal vakantieplaatsen tov vaste plaatsen
Restaurant wordt niet ten volle benut
Voor de prijs is de camping prima en er was voldoende sanitair en wasgelegenheid ten opzichte van het aantal mensen dat op de camping verbleef. Het zwembad is simpel en aan de kleine kant waardoor vaak erg druk, maar was wel schoon. De camping bied een bestelservice voor brood en dat was prima. De camping heeft veel meer potentie dan dat er nu uitgehaald word. Midden in het hoogseizoen is het ijs dagenlang uitverkocht in het op de camping gelegen restaurant en er is geen campingwinkel aanwezig , er is in het dorp ook geen gelegenheid om iets op te halen. Enkel een bakker en een slager met beperkte openingstijden/dagen. Ik heb veel reviews gelezen over vervelende vaste gasten die ervaring hadden wij niet , de zelfgebouwde hokken van dese gasten waren zeker niet allemaal even mooi maar de staplaatsen zijn op een ander gedeelte van de camping dus geen last van gehad op zich:
Kindvriendelijkheid
6 / 10
Zwembad
6 / 10
Sportfaciliteiten
4 / 10
Animatie
4 / 10
Bars & restaurants
4 / 10
Omgeving
8 / 10
Medewerkers ter plaatse
8 / 10

Eva

27 07 2025
Familie (jongste kind <6 jaar)
6.9
Mooi gelegen camping
Rustig gelegen
Mooie plekken
Aan het meer
Koud zwembad
Geen huur mogelijkheden fiets/ bootjes
Het was een prachtig verblijf met zeer vriendelijk personeel.
Kindvriendelijkheid
8 / 10
Zwembad
6 / 10
Sportfaciliteiten
4 / 10
Animatie
4 / 10
Bars & restaurants
6 / 10
Omgeving
10 / 10
Medewerkers ter plaatse
10 / 10
Beoordelingen over Allcamps

Accommodatie en prijzen

Selecteer datum
2 volwassenen

0 Accommodaties beschikbaar

(

0kampeerplaatsen beschikbaar

)